USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Suites E Quartos No Centro De Blumenau Blumenau Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakty

Suites E Quartos No Centro De Blumenau

ex. Quartos Em Apartamento No Centro De Blumenau

Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

25

Suites E Quartos No Centro De Blumenau

 Wi-Fi
 Basen

Basen zewnętrzny

 Spa i relaks

Salon spa

 Zakaz palenia

Pomieszczenia dla niepalących

 Hotel przyjazny dzieciom

Basen dla dzieci

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Suites E Quartos No Centro De Blumenau ma dogodną lokalizację oraz widoki na miasto. Praça Hercilio Luz jest 1 km, a Katedra św. Pawła Apostoła jest prawie 5 min jazdy autem od apartamentu.

Museu de Hábitos e Costumes znajduje się w bliskiej odległości od kwatery prywatnej.

Goście mogą korzystać z udogodnień w pokojach, takich jak zmywarka, a także jadalnia, co zapewnia komfortowy pobyt. Suites E Quartos No Centro De Blumenau posiada bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się ręczniki.

Obiekt noclegowy oferuje również wspólną kuchnię ze stołem jadalnym do samodzielnego przygotowywania posiłków. Dworzec autobusowy Terminal Fonte leży w prawie 900 m.

  • Lokalne atrakcje
  • Igreja Santo Antonio
    1997 km
  • Igreja Cristo Rei
    3761 km
  • Igreja Nossa Senhora da Gloria
    3364 km
  • O Embriao
    3943 km
  • Igreja Bom Pastor Garcia
    2080 km
  • Eco Museu Dr. Agobar Fagundes
    4720 km
  • Lotniska
  • Lotnisko Navegantes
    57 km

Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Pomieszczenia dla niepalących
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Zakaz wprowadzania zwierząt

Opcje wyżywienia

  • Wspólna kuchnia
  • Przybory kuchenne

Usługi rekreacyjne

  • Basen zewnętrzny
  • Leżaki
  • Ogród
  • Sala rekreacyjna/Sala kinowa
  • Salon spa

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Minibar
  • Stół
  • Pralka
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:59
Wyjazd: do 12:00

Często Zadawane Pytania

  • Czy Suites E Quartos No Centro De Blumenau obejmuje kuchnię?

    Tak, Suites E Quartos No Centro De Blumenau oferuje wspólną kuchnię.
  • Czy Suites E Quartos No Centro De Blumenau ma basen?

    Suites E Quartos No Centro De Blumenau dysponuje całorocznym basenem na otwartym powietrzu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-07-30
2026-07-31

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Suites E Quartos No Centro De Blumenau, Brazylia

Rua Hermann Huscher Edificio Imbassahy, 285, Blumenau, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelsantacatarina.com

All rights reserved